Wystrój wnętrz z Regal Cotton

Zdjęcie ręcznik regal cotton #jeleń wykonane przez OtoJestKarolcia

Słowo „remont” nie kojarzy nam się zbyt dobrze… Od razu przed oczami mamy masę kurzu, brudu i wysokie koszty pracy. A gdyby tak przeprowadzić małą metamorfozę pomieszczenia za pomocą samych gadżetów? Dziś pokażemy jak ręcznik Regal Cotton odmieni każde wnętrze w zaledwie kilka sekund!

Najbardziej problematyczna jest dekoracja łazienki. Te pomieszczenia charakteryzuje surowy wystrój i często mała powierzchnia. Należy też pamiętać o zachowaniu odpowiedniej higieny tego miejsca – musimy zwracać szczególną uwagę na znajdujące się tam dodatki. Czy to całkowicie wyklucza możliwość ożywienia tego wnętrza? Jak pokazują poniższe przykłady, absolutnie nie!
Najwyższej jakości ręcznik Regal Cotton sprawi, że Twoja łazienka nabierze nowego charakteru!
@so.very.me.and.home wie jak to zrobić!

Oprócz wysokiej chłonności i najwyższej jakości składników @so.very.me.and.home zwraca szczególnie uwagę na wzornictwo i staranność wykończenia:

„Wzornictwo to kryterium, które w pierwszej kolejności przyciąga uwagę konsumenta. Ręczniki stanowią bowiem także element dekoracyjny łazienki i nierzadko są wykorzystywane na prezent.
Osobiście unikam ręczników z tzw bordiurą, czyli ozdobnym paskiem wzdłuż krótszego boku. W wyniku prania ulega on wstąpieniu tworząc nieestetyczne marszczenie. Z tego samego powodu nie kupuję również ręczników z większym haftem. Ręcznik zachowa swój kształt, jeśli wzór tworzą pętelki frotte.”

Warto podkreślić, że ręcznik jest dwustronny – daje nam to dwie wersje kolorystyczne. Idealnie będzie pasować zarówno do ciemnego wnętrza (jasna strona ręcznika skutecznie go ożywi), jak i do jasnych pomieszczeń (czarna strona ręcznika nada łazience niepowtarzalnego charakteru).

A czy są tu zwolennicy relaksu i domowego SPA? Jeśli tak, to pewnie zgodzicie się ze @skoorki, że nic tak nie poprawia samopoczucia jak długa i odprężająca kąpiel!

Nasz ręcznik nie tylko przydał się do osuszenia skóry po kąpieli, ale… posłużył za małe dzieło sztuki! Na tle jasnej łazienki wygląda jak obraz. Dlaczego? To zasługa wpisania się przez nasz produkt w najnowsze trendy. Jest stworzony dla klientów, którzy zwracają uwagę nie tylko na najwyższą jakość i funkcjonalność produktu, ale także na wyjątkowy wygląd i nowoczesny design.
Te wszystkie cechy sprawiają, że ręcznik Regal Cotton gości w coraz większej ilości domów. Bardzo nas to cieszy i wkrótce pokażmy kolejne miejsca, gdzie Jeleń zamieszkał na stałe 🙂

Dodaj komentarz