Bawełniany ręcznik Regal Cotton i pasjonaci sportu

O wszechstronnym zastosowaniu ręcznika Regal Cotton wspominaliśmy już w poprzednich notkach. Pisaliśmy także o polskich dostawcach, teraz czas przedstawić naszych polskich użytkowników! Dziś przybliżymy Wam sportowców, dla których nasz wysokiej jakości bawełniany ręcznik z jeleniem jest stałym towarzyszem ćwiczeń.

Poznajcie Adriannę Swim!
(http://adriannaswim.pl/)

Adrianna jest pasjonatką pływania. Jesteśmy pewni, że każdy stały bywalec basenu zna Adriannę doskonale. Dlaczego zależało nam na jej opinii? Oprócz ogromnych zdolności sportowych, to bardzo zorganizowany i wymagający użytkownik, dlatego zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że ręcznik musi spełnić wszystkie wysokie oczekiwania. Czy nam się udało?

Zdaliśmy egzamin! Podczas pływania, nie tylko na plaży, ale także na basenie, ręcznik jest niezbędny. Ze względu na stuprocentową zawartość bawełny i wysoką jakość wykonania, nasz produkt nadaje się do tego idealnie. Adriannaswim zwróciła przede wszystkim uwagę na funkcjonalność naszego produktu. Dzięki wysokiej gramaturze i sporym rozmiarom, ręcznik idealnie otula i ogrzewa ciało.
Wysoka jakość bawełny sprawia, że jest bardzo chłonny i delikatny – szybko osusza skórę i nie pozostawia na niej podrażnień. Adrianna nazwała nasz ręcznik peleryną mocy – Ty też możesz zostać superbohaterem 😉

Kolejni użytkownicy naszego ręcznika to odlotowa para – FitLovers! (http://fit-lovers.blogspot.com/)

Tych Państwa nie trzeba specjalnie przedstawiać… Wszyscy zainteresowani zdrowym trybem życia doskonale ich kojarzą – swoją energią zarażają całe otoczenie! Jak poradził sobie ręcznik Regal Cotton w starciu z prawdziwą energetyczną bombą? Nie mieliśmy obaw… Testy przeszły pomyślnie, a ręcznik posłużył jako… latający dywan 😉

Dlaczego ręcznik na siłowni jest tak ważny? To niezbędny przedmiot, który każdy ma w swojej sportowej torbie. Potrzebujemy go na treningu, podczas zajęć fitness i wszelkiej innej aktywności fizycznej. Do czego służy? Pierwsze skojarzenie to osuszanie ciała – z treningowego potu i potreningowego prysznica. Tutaj ręcznik Regal Cotton sprawdza się doskonale – najlepsza bawełna i wysoka jakość wykonania sprawia, że materiał osusza ciało, jednocześnie go nie podrażniając. To jednak nie koniec zastosowania Regal Cotton na siłowni. Regulamin takich miejsc zawsze wymaga od użytkowników posiadania własnego ręcznika – to niezbędne do zachowania odpowiedniej higieny i komfortu trenowania! Może służyć jako pokrycie maty do ćwiczeń lub urządzeń na siłowni. Tutaj należy zwrócić uwagę na specyfikę jego wykonania – bawełna zapewni miękkość w dotyku ze skórą, a wysoka jakość wykonania sprawia, że ręcznik może być prany po każdym treningu – nie wpływa to na jego stan. Zachowa świeżość kolorów i delikatność bawełny na długie lata!

 

To tylko część zadowolonych posiadaczy naszego “jelenia”. Ty też używasz ręcznika Regal Cotton na siłowni? A może na basenie? A może masz inną super moc, którą chcesz się pochwalić? Wyślij do nas zdjęcie ze swoim ręcznikiem Regal Cotton, pokaż swoją pasję, a my na pewno przedstawimy Cię na naszym blogu!

Dodaj komentarz