Sposoby wysyłki i formy transportu produktów Regal Cotton

Jak wysyłamy zamówienia?

Produkty Regal Cotton wysyłamy na terenie Polski kurierem DPD, Kurierm INPOST lub nadajemy do Paczkomatów InPost. Wybór oczywiście należy do Ciebie 🙂
Wysyłkę za granicę realizujemy za pośrednictwem kuriera DPD.

ORLEN Paczka

Przelew
8 zł

Paczkomaty InPost

Przelew
12 zł

Kurier DPD

Przelew
17zł

Kurier InPost

Przelew
16 zł

Wysyłka zagraniczna DPD

Niemcy, Czechy, Słowacja UK, Belgia, Holandia
57 zł 65 zł


Jak opłacić zamówienie?

Płatność klasycznym przelewem bankowym:

Numer konta:
51 1050 1618 1000 0092 1362 3805


Dane odbiorcy przelewu:
Regal Cotton
ul. Kościuszki 63
32-332 Bukowno

Tytuł przelewu:
Numer zamówienia lub nazwisko zamawiającego

Kwota przelewu:
Zgodna z kwotą otrzymaną drogą mailową

W naszym sklepie można opłacić zamówienie korzystając z pośrednika płatności DOTPAY lub wybrać opcję „za pobraniem”.

Księgowanie płatności

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu (zaksięgowanie środków na naszym koncie). W przypadku płatności za pomocą systemu Dotpay oraz PayPal, paczkę wysyłamy po otrzymaniu potwierdzenia zakończenia transakcji, która trwa przeważnie około 20 minut. Nie mamy wpływu na czas tego procesu, jest w pełni automatyczny. W przypadku płatności przy odbiorze, realizacja przesyłki zaczyna się od momentu potwierdzenia zamówienia.

Czas dostawy zamówień

Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich DPD i InPost jest to zwykle: 1-3 dni roboczych Dla Paczkomatów: 1-2 dni roboczych Uwaga! W gorących okresach świątecznych, czas dostawy u przewoźnika może się wydłużyć!

Termin otrzymania zamówienia = czas księgowania zapłaty + termin wysyłki + czas dostawyPaczkomaty

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W ciągu 24 godzin od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w Paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy. Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na koszt Nadawcy, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki. Nadawca natomiast obciąży tymi kosztami Klienta.

Reklamacje i zwroty

1. Wypełniony formularz reklamacji powinien być złożony na piśmie wraz z reklamowanym towarem i dostarczony na adres: Regal Cotton, ul. Kościuszki 63, 32-332 Bukowno z dopiskiem: REKLAMACJA. W przypadku złożenia reklamacji w formie e-mail, należy wysłać zeskanowany, wypełniony poprawnie formularz reklamacji wraz z dokumentacją fotograficzną oraz protokołem szkody spisanym w obecności Podmiotu Doręczającego przesyłkę na adres: info@regalcotton.com 2. Reklamacja obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn tkwiących w zakupionym towarze, pod warunkiem przestrzegania przez Klienta prawidłowych zasad użytkowania towaru. 3. Regal Cotton zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni roboczych od dnia jej zgłoszenia oraz poinformowania Kupującego o wyniku rozpatrzenia reklamacji. 4. W przypadku uznania reklamacji towar należy odesłać na adres: Regal Cotton, ul. Kościuszki 63, 32-332 Bukowno z dopiskiem: REKLAMACJA w oryginalnym opakowaniu wraz z poprawnie wypełnionym formularzem reklamacji. Towar powinien być odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w trakcie transportu (towar uszkodzony podczas wysyłki nie będzie podlegał naprawie lub wymianie w ramach gwarancji). 5. W przypadku skorzystania z uprawnienia do usunięcia wady, wymiany towaru na wolny od wad, Sprzedający dokona ponownej dostawy reklamowanych towarów na adres wskazany w nagłówku reklamacji. 6. Nie uznaje się reklamacji związanej ze spożyciem towarów, których efekt i oddziaływanie na Klienta nie spełniło jego indywidualnych oczekiwań. 7. Zgodnie z obowiązującym powszechnie prawem, klientowi przysługuje w pierwszej kolejności prawo do wymiany towaru objętego wadą na towar wolny od wad, w przypadku braku możliwości spełnienia tego żądania przez Sprzedającego, klient może żądać zwrotu pieniędzy. Niespełnienie powyższych warunków może skutkować odrzuceniem reklamacji.

Załączniki:

Formularz zwrotu / wymiany. Formularz reklamacji.

Metody płatności:

Przelew, pośrednik szybkich płatności DOTPAY, pośrednik płatności PAYPAL, za pobraniem (przy odbiorze).