Sposoby wysyłki i formy transportu produktów Regal Cotton

Jak wysyłamy zamówienia?

Produkty Regal Cotton wysyłamy na terenie Polski kurierem DPD, Kurierm INPOST lub nadajemy do Paczkomatów InPost i ORLEN paczki. Wybór oczywiście należy do Ciebie 🙂
Darmowa dostawa już od 299 zł!
Wysyłkę za granicę realizujemy za pośrednictwem kuriera DPD.

ORLEN Paczka

Przelew
8 zł

Paczkomaty InPost

Przelew
9,99 zł PROMOCJA 🙂

Kurier DPD

Przelew
17 zł

Kurier InPost

Przelew
16 zł

Wysyłka zagraniczna DPD

Niemcy, Czechy, Słowacja UK, Belgia, Holandia
57 zł 65 zł


Jak opłacić zamówienie?

Płatność klasycznym przelewem bankowym:

Numer konta:
51 1050 1618 1000 0092 1362 3805


Dane odbiorcy przelewu:
Regal Cotton
ul. Kościuszki 63
32-332 Bukowno

Tytuł przelewu:
Numer zamówienia lub nazwisko zamawiającego

Kwota przelewu:
Zgodna z kwotą otrzymaną drogą mailową

W naszym sklepie można opłacić zamówienie korzystając z pośrednika płatności DOTPAY lub wybrać opcję „za pobraniem”.

Księgowanie płatności

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu (zaksięgowanie środków na naszym koncie). W przypadku płatności za pomocą systemu Dotpay oraz PayPal, paczkę wysyłamy po otrzymaniu potwierdzenia zakończenia transakcji, która trwa przeważnie około 20 minut. Nie mamy wpływu na czas tego procesu, jest w pełni automatyczny. W przypadku płatności przy odbiorze, realizacja przesyłki zaczyna się od momentu potwierdzenia zamówienia.

Czas dostawy zamówień

Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich DPD i InPost jest to zwykle: 1-3 dni roboczych Dla Paczkomatów: 1-2 dni roboczych Uwaga! W gorących okresach świątecznych, czas dostawy u przewoźnika może się wydłużyć!

Termin otrzymania zamówienia = czas księgowania zapłaty + termin wysyłki + czas dostawyPaczkomaty

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W ciągu 24 godzin od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w Paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy. Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na koszt Nadawcy, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki. Nadawca natomiast obciąży tymi kosztami Klienta.

Reklamacje i zwroty

1. Wypełniony formularz reklamacji powinien być złożony na piśmie wraz z reklamowanym towarem i dostarczony na adres: Regal Cotton, ul. Kościuszki 63, 32-332 Bukowno z dopiskiem: REKLAMACJA. W przypadku złożenia reklamacji w formie e-mail, należy wysłać zeskanowany, wypełniony poprawnie formularz reklamacji wraz z dokumentacją fotograficzną oraz protokołem szkody spisanym w obecności Podmiotu Doręczającego przesyłkę na adres: info@regalcotton.com 2. Reklamacja obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn tkwiących w zakupionym towarze, pod warunkiem przestrzegania przez Klienta prawidłowych zasad użytkowania towaru. 3. Regal Cotton zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni roboczych od dnia jej zgłoszenia oraz poinformowania Kupującego o wyniku rozpatrzenia reklamacji. 4. W przypadku uznania reklamacji towar należy odesłać na adres: Regal Cotton, ul. Kościuszki 63, 32-332 Bukowno z dopiskiem: REKLAMACJA w oryginalnym opakowaniu wraz z poprawnie wypełnionym formularzem reklamacji. Towar powinien być odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w trakcie transportu (towar uszkodzony podczas wysyłki nie będzie podlegał naprawie lub wymianie w ramach gwarancji). 5. W przypadku skorzystania z uprawnienia do usunięcia wady, wymiany towaru na wolny od wad, Sprzedający dokona ponownej dostawy reklamowanych towarów na adres wskazany w nagłówku reklamacji. 6. Nie uznaje się reklamacji związanej ze spożyciem towarów, których efekt i oddziaływanie na Klienta nie spełniło jego indywidualnych oczekiwań. 7. Zgodnie z obowiązującym powszechnie prawem, klientowi przysługuje w pierwszej kolejności prawo do wymiany towaru objętego wadą na towar wolny od wad, w przypadku braku możliwości spełnienia tego żądania przez Sprzedającego, klient może żądać zwrotu pieniędzy. Niespełnienie powyższych warunków może skutkować odrzuceniem reklamacji.

Załączniki:

Formularz zwrotu / wymiany. Formularz reklamacji.

Metody płatności:

Przelew, pośrednik szybkich płatności DOTPAY, pośrednik płatności PAYPAL, za pobraniem (przy odbiorze).