Poznajcie bawełniany ręcznik z jeleniem od Regal Cotton

Podobno najtrudniejszy jest pierwszy krok, a ludzie oceniają innych w ciągu zaledwie kilku sekund. Jak dużo czasu potrzebujecie, żeby wydać opinie na temat jakiegoś produktu? My stworzyliśmy artykuł, który spełni Wasze oczekiwania już od pierwszego spotkania. Poznajcie ręcznik firmy Regal Cotton!

Wyobraźcie sobie materiał najwyższej jakości, wykonany w 100% z bawełny, bez sztucznych dodatków. Wyobraźcie sobie ręcznik miękki w dotyku, chłonny, a przy okazji oryginalny i modny. Właśnie takie są produkty naszej firmy! Dlaczego jesteśmy tak pewni swojej marki? Składa się na to kilka czynników, przede wszystkim:
Polska. Współpracujemy tylko z lokalnymi dostawcami, a szyjemy w największej polskiej szwalni.
Gramatura. Ponieważ ręczniki wykonane są z naturalnej bawełny, ich gramatura sięga aż 550g!
Design. Pościel kąpielowa może być modna. Nawet powinna! Podkreśl swój styl i charakter, postaw na efektowny minimalizm i unikalny wzór – nasz model #jeleń idealnie spełni to zadanie.

Dlaczego zajęliśmy się produkcją ręczników? Wyjaśnimy to w kolejnych wpisach, przedstawimy naszych klientów i ambasadorów. Powiemy, dlaczego wybór produktów Regal Cotton jest idealny na siłownie, basen, wakacje, czy do codziennego użytku. Zapraszamy do świata wysokiej jakości, polskich produktów i ciekawego designu!

Team Regal Cotton

Dodaj komentarz